Стас Михайлов

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

До Міжнародного жіночого дня улюбленець мільйонів-Стас Михайлов з новою програмою» Все для тебе " в рамках ювілейного туру.
 
У 2019 році Стас Михайлов відзначив свій п'ятдесятирічний ювілей. З цієї нагоди він представить своїм шанувальникам нову програму під назвою «Все для тебе», в якій його репертуар постане у всьому різноманітті – від витончених ліричних романсів до енергійних танцювальних композицій. Харизма Стаса Михайлова незмінно підкорює глядачів, адже на кожному концерті він не просто виконує пісні одну за одною, а жваво відгукується на настрій залу, спілкується з присутніми. Тому його виступи завжди дарують яскраві переживання, які надовго залишаються в пам'яті.
 
Його нова програма " все для тебе» розповідає історії, зрозумілі кожному – про думки, події та переживання, які людина зустрічає на життєвому шляху. Пронизаний атмосферою свята концерт подарує вам позитивні емоції та яскравий настрій!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Кишинів.

Стас Михайлов відбудеться 6 березня 2020, 19:00, п’ятниця в Національний Палац / Palatul Naţional "Nicolae Sulac". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+